Hromosvody

Nabízíme:

Zajišťujeme kompletní služby:


Za více než 19 let v oboru jsme úspěšně dodali hromosvody na stovky budov.

Chcete poradit nebo poslat objednávku?

Potřebujete nový hromosvod? Sháníte odborníky na jeho opravu? Chcete nechat provést kompletní revizi bleskosvodu? Kontaktujte nás.

Hromosvod – spolehlivá ochrana před blesky

Hromosvody (bleskosvody) chrání domy, sklady a jiné budovy před následky nebezpečného úderu blesku. Pomáhají zabránit požáru, zničení střech, poškození elektrospotřebičů i vážnému ohrožení osob, které se v objektu vyskytují.

Montáže, revize a opravy hromosvodů dle norem ČSN

Dodáváme a montujeme hromosvody (bleskosvody) v souladu s normami ČSN. Díky kvalitním materiálům naše práce vydrží desítky let. Nejčastěji nabízíme hromosvody vyrobené z FeZn (žárově zinkovaná ocel), AlMgSi (legovaný hliník), nerezi nebo mědi (Cu).

Zabýváme se instalacemi bleskosvodů na:

Kromě montáže hromosvodů dále nabízíme:

výchozí, pravidelné i mimořádné revize včetně vypracování revizní zprávy,
veškeré opravy hromosvodů a jejich rekonstrukce po zateplení fasády,

!Nepodceňujte pravidelné revize!

Někteří lidé vidí za hromosvodem pouze drát, který vede ze střechy do země. Samozřejmě je to o mnohem složitější. Spolehlivý hromosvod musí vykazovat přesné parametry, které jsou předepsány normami. Jen při jejich dodržení získáte záruku, že bleskosvod zachytí a odvede do země všechny blesky, které by mohly poškodit vaši budovu, nebo její vybavení. Pro zajištění správné funkčnosti doporučujeme provádět revize hromosvodů jednou za 2-5 let. Získejte více informací a kontaktujte nás.

Montáže, opravy i revize hromosvodů

zajišťujeme již od roku 1993. Za více než 19 let působení na trhu jsme opatřili bezpečnou ochranou proti bleskům mnoho objektů.

Máme bohaté zkušenosti s hromosvody pro malé i velké budovy. Cenovou nabídku vám zdarma vypracujeme po předchozí prohlídce objektu.

ELIMO mont - logo

Firma zapsána u Krajského soudu v Ústí na Labem, pod spisovou značkou C 30844.

IČO: 28751078

DIČ: CZ28751078

Telefon: (+420) 602 430 235

Email: jan.vana@elimo.cz

Copyright © 2016 | ELIMO mont s.r.o. Elimo mont s.r.o. - solankové hospodářství